Monkey cable Concept Analogue Audio Interconnect

      w magazynie

Monkey Cable (MCYDB1) Clarity Diamondback przewód głośnikowy posrebrzany 2x3,3mm2


Sugerowana cena detaliczna: 69.00 zł

Seria Clarity od Monkey Cable Seria Clarity została stworzona dla Klientów, którzy pragną czegoś bardzo wyjątkowego. Clarity jest odpowiedzią na coraz wyższe wymagania stawiane przez najnowsze urządzenia audio-video dostępne na rynku.

Kable głośnikowe Clarity Diamondback (MCYDB1) Kabel Clarity Diamondback został zaprojektowany aby wydobyć wszystko co najlepsze ze sprzętu klasy mid i hi-end. Wykorzystano przewodnik z najlepszej klasy srebrzonej miedzi. Centralny rdzeń dielektryczny otoczony jest szczelną plecionką składającą się z trzech warstw 240sto drobno zaplatanych   posrebrzanych włókien miedzi . Całość została zamknięta w przezroczystym płaszczu, który gwarantuje wieloletnią eksploatację nawet w najtrudniejszych warunkach.

Przewód oferuje znakomity balans i delikatną charakterystykę tonalną. Precyzyjny bas połączony z finezyjną delikatnością i detalicznością przekazu. Wszystko to jest gwarancją zachowania maksymalnej neutralności przekazu.

Diamondback jest odpowiedzią na wymagania najlepszych systemów audio na rynku. Według nas Clarity Diamondback (MCTDB1) to obecnie najlepszy w swojej klasie przewód głośnikowy.

  • Najbardziej staranne wykonanie w swojej klasie cenowej
  • Ultra precyzyjny przewodnik zbudowany z trzech warstw zaplatanych włókien
  • Kompaktowe rozmiary
  • Maksymalna neutralność przekazu
  • Możliwość dokupienia wtyków bananowych Monkey Cable - widoczne na zdjęciu - tutaj

Cena za 1m bieżący.


Test kabli na portalu KinoPlay
Kabel głośnikowy marki Monkey Cable oferuje zatem brzmienie o dobrej równowadze tonalnej, bez nadmiernego podkreślania najwyższego skraju pasma częstotliwości czy też zamulania dźwięku w zakresie najniższych rejestrów.

Przewód służy do połączenia kolumn głośnikowych ze wzmacniaczem lub amplitunerem.
Przewód jest nowy, w oryginalnym opakowaniu. Pochodzi od Polskiego oficjalnego dystrybutora i są objęte 15-letnią gwarancją.

Długość metr bieżący
Przewodnik Miedź beztlenowa OFC posrebrzana 99.999%
Mogą być stosowane do instalacji Nie (pojedyncza izolacja)
Kierunkowość Nie
Konstrukcja Autorska
Bi-wiring/Bi-amping NIE
Przekrój 2x3.3mm2
INNE Maksymalna neutralność przekazu
: Najbardziej staranne wykonanie w swojej klasie cenowej
Gwarancja 24 miesiące

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"Neutralny, bardzo czytelny i wyrazisty przekaz, przy czym zachowuje naturalność. Przykłada dużą wagę do detali." zobacz więcej...
"Kabel głośnikowy marki Monkey Cable oferuje zatem brzmienie o dobrej równowadze tonalnej, bez nadmiernego podkreślania najwyższego skraju pasma częstotliwości czy też zamulania dźwięku w zakresie najniższych rejestrów." zobacz więcej...


Galeria